facebook
Zbraně-macháček
lista

Revolver Revolver Smith Wesson Mod. 1 3 provedení r. 1878 v.č.10
Kód:
Dodáváme během: Obvykle 2-4 dnů
Naše cena: 29000,- Kč
 
Koupit: vyprodáno
   
Tato zbraň byla "velký" model a vzor pro nespočet napodobenin v poslední třetině 19. století. Zde je v  luxusním provedení.  Modely  prvního a druhého provedení se vyráběly souběžně a bylo vyrobeno asi 260.000 kusů, asi polovina z nich spadá na třetí provedení , vyráběné od r. 1868 1881. Podle sériového čísla  byl  revolver vyroben v roce 1878/1879.

Na liště hlavně je ražba "A Smith & Wesson Springfield MASS.PAT.APR.3.55 July 05:59 DEC.18.60 & A" na přední straně bubnu je sestava číslo "2L" v dolní části rámu je seriové číslo. Technicky vzato, zbraň je plně funkční, bez vůlí,s přesným zamykáním, hlaveň i buben v dobrém stavu . 7 ranný revolver r. 22 short. Nejedná se však již jenom o zbraň, je to šperk a ozdoba každé sbírky SW. V tomto stavu již jen velmi těžko ke koupení.

Všechny plochy jsou  opatřeny listnatou rytinou, nezdobené jsou  pouze  dolní části rámu. Původní střenky  jsou vyrobeny z pravé  perleti,  o síle asi asi 8 mm. Duhová hra barev na povrchu může být jen stěží zachycena s fotoaparátem, a  není zdaleka tak krásná jako při pohledu.
Tento revolver byl prodávám jako luxusní provedení
s dřevěnou krabičkou a náboji.Krabička se bohužel nedochovala, přikládám pouze foto z knihy a rytiny, které byly používány na tato luxusní provedení.


Copyright © 2019 Zbrane-machacek. Powered by Zen Cart