facebook
Zbraně-macháček
lista

Kropatschek 8 x 60 R original 1) { ?> 0) { ?>
Kód:
Dodáváme během: Obvykle 2-4 dnů
Hmotnost: 0 Kg
Naše cena: 229,- Kč
 
Množství v košíku:
Koupit:
   

Originální původní náboje od r 1890- 1925, plněné polodýmým prachem / nekouří jako černý prach, výkonově srovnatelný s bezdýným prachem / střelby je měkčí, ne praskavá, plně funkční, bez selhání.


Jak naložit s vystřelenou nábojnicí? / Orinální původní / Je několik možností jak nábojnici znovu nabít

1. Vystřelenou zápalku Berdan 6.4 mm vyjmout / není to tak jednoduché / a zalisovat novou zápalku Berdan./ špatně se shánějí / ale dá se, měl bych jich mít dost. 

2. Vyjmout původní zápalku Berdan 6,4mm provrtat kovadlinku dírka 1.5-2 mm a zalisovat zápalu boxer 6.4 mm. / Udajně je vyrábí firma Sellier Bellot do signálních nábojů, běžně však nejsou v prodeji / Nejlevnější a nejrychlejší způsob. Mám jich však jenom 100 ks.

3.Provrtat kovadlinku, asi 1.5- 2 mm, odvrtat starou zápalu tak, aby zbylo v misce po obvodu a 0.5 mm, tento kroužek potom rozlisovat, aby při vypíchnutí vystřelené zápalky zůstal v misce a nalisovat zápalku Berdan 5.3 mm.

Po vystřelení je dobré vyžíhat krček nábojnice/ u původních starých nábojnic, nové již mají krček vyžíhaný / mosaz se stane kujnější a vydrží bez poškození více cyklů přebijení.

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...


Copyright © 2022 Zbrane-machacek. Powered by Zen Cart